Skip to content
Aktuality

Májový kvet

majovy-kvet_1200x800-1

Už tradične sa približne v polovici mája premení Trojičné námestie na rozkvitnutý záhon kvetov. Ten zdobí námestie počas celého leta až do jesene.

O výsadbu kvetinového záhonu plného pestrofarebných letničiek, trvaliek a okrasných drevín sa starajú organizátori obľúbeného kvetinového rínku.


Podujatie Májový kvet dáva možnosť milovníkom, či obdivovateľom kvetov a najrôznejších rastlín potešiť dušu pohľadom na pestrofarebné koberce letničiek, skalničiek, liečivých bylín alebo okrasných, či úžitkových drevín. Ak patríte k vášnivým záhradkárom alebo len rozmýšľate, ako skrášliť balkón, skalku, záhradku či terasu príďte sa inšpirovať. Ak si neviete dať rady, určite vám radi poradia odborníci, ktorí prezentujú svoje poznatky a skúsenosti v oblasti starostlivosti o kvety a záhradu, netradičných drevín, rôznych druhov ovocia, subtropických rastlín, kaktusov, sukulentov, mäsožraviak a mnohých iných. Súčasťou Májového kvetu je aj bohatý sprievodný program v podobe workshopov, prednášok, tvorivých dielní a výstav.

Článok je zverejnený so súhlasom Regón Trnava – www.regiontrnava.sk
Trnava Tourism – Oblastná organizácia cestovného ruchu